Cześć! Jestem Exse126. Od czasu do czasu pojawi się u mnie stream z jakiejś gierki, więc zapraszam — o ile będzie mi się chciało streamować.

Co tu dużo mówić — zwykły człowiek z problemami psychicznymi, depresją, hipokryzją i innymi, ale kocham bycie sobą. Tak samo Ty powinieneś kochać siebie.

Obudowa - DarkFlash DK431 Glass + fans
Karta Graficzna - Zotac GeForce RTX 4060 Ti Twin Edge OC White Edition 8GB GDDR6
Chłodzenie procesora - Silver Monkey X SNOWY ARGB 360 3x120 mm
Dyski - Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Lexar 512GB M.2 PCIe NVMe NM620
Zasilacz - ENDORFY Supremo FM5 750W 80 Plus Gold
Procesor - AMD Ryzen 7 5700X
Płyta główna - MSI MPG B550 GAMING PLUS
Ram - G.SKILL 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 Trident Z RGB
Monitor - MSI G27CQ4 E2
Klawiatura - logitech g213
Myszka - logitech g502 hero
Słuchawki i Mikro - Sony PULSE 3D Wireless Headset

Nie rób niczego złego, a nie zostaniesz zbanowany.

Gmail - [email protected]
